Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos reguliavimo naujovės

Kviečiame registruotis į LBAA organizuojamus nuotolinius mokymus tema “Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos reguliavimo naujovės”!

Data: 2022 m. vasario 22 d.
Pradžia: 9:30 val., pabaiga: 11:30 val.
Trukmė: 2,67 ak. val.

Mokymų formatas: nuotoliniai, per Zoom platformą.

Mokymų turinys:
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos kartu su Lietuvos banku 2021 m. gruodžio mėn. parengė finansų įstaigoms ir kitiems įpareigotiesiems subjektams, nurodytiems Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatyme, gaires, padedančias nustatyti fiktyvių įmonių veiklos požymius.

Todėl kviečiame atsinaujinti žinias apie bendrus Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos reikalavimus buhalterinės apskaitos įmonėms, prisiminti pareigas identifikuojant klientą ir dirbant su juo bei susipažinti su naujovėmis.

Mokymų pabaigoje lektorė atsakys į jums kylančius klausimus.

Lektorė: advokatė Laura Beinorienė, praktikuojanti advokatė nuo 1999 m.
Darbo patirtis: Advokatų kontora “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” (dabartinis pavadinimas “Ellex Valiūnas ir partneriai”) 1996 – 2004 m., ES agentūra Europos Sąjungos Intelektinės nuosavybės tarnyba – 2004 – 2007 m., Advokatės L. Beinorienės kontora – nuo 2008 m.

Kaina:
LBAA nariams – 40 Eur
Ne LBAA nariams – 50 Eur

Išankstinio apmokėjimo sąskaita

Tik atlikus išankstinį apmokėjimą, registracija bus atlikta iki galo.

Registracija