Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

NARYSTĖ ASOCIACIJOJE

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA) jungia buhalterius, auditorius, apskaitos ir audito įmones bei kitus fizinius ar juridinius asmenis, besidominčius veikla, susijusia su buhalterine apskaita ir finansais.

Svarbiausioji narystės LBAA idėja – vienas, nors ir labai stiprus dvasia žmogus, negali būti tiek reikšmingas ir tiek daug tikslų pasiekti, kaip profesinė asociacija.

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija kartu su savo nariais – tai profesinės vienybės ir kūrybinių galimybių susivienijimas.

LBAA nariai:

Asmuo ar įmonė, norėdami tapti Asociacijos nariu, raštu įsipareigoja siekti bendrų asociacijos tikslų įgyvendinimo ir remia jos veiklą. Nariai teikdami prašymą, pasižada nepažeisti LBAA įstatų nuostatų ir atsakingai vykdyti nario pareigas.

NARYSTĖS NAUDA

  1. Naudinga profesinė medžiaga
  2. Profesiniai patarimai ir naujienos
  3. Prestižinis sertifikatas ir logotipas
  4. Nemokami seminarai ir renginiai
  5. 20 proc. nuolaida komerciniams renginiams
  6. Su tavo rekomendacija įstojo naujas narys, gauni 10 Eur vertės nuolaidą paskesnių metų narystės mokesčio sumokėjimui*

Daugiau apie narystės naudą, skaitykite čia

Už sekančius metus nario mokestį reikia sumokėti iki sekančių metų sausio 10 d. Jei nario mokestį pamiršote sumokėti, bus stojimo mokestis. LBAA kolegija gali sumažinti nario ir stojimo mokestį, pateikus prašymą admin@lbaa.lt .

Naujiems nariams 2024 m. narystės mokestis ir vienkartinis stojimo mokestis:

  1. Fiziniai asmenys ne LBAA buhalteriai profesionalai – 143 Eur
  2. Fiziniai asmenys LBAA buhalteriai profesionalai – 158 Eur
  3. Juridiniai asmenys, kai darbuotojų skaičius 10 arba mažiau – 408 Eur (pagal Rekvizitai.lt inform. 2023-12-31)
  4. Juridiniai asmenys, kai darbuotojų skaičius virš 10 – 640 Eur (pagal Rekvizitai.lt inform. 2023-12-31)

Asmuo ar įmonė Asociacijos nariu tampa tik užpildžius anketą ir sumokėjus stojamąjį mokestį ir metinį nario mokestį.

Nuo stojimo mokesčio yra atleidžiami: jaunesni, nei 24 m. asmenys ir vyresni nei 60 m. asmenys** (taikoma nuo 2018-06-08).

Narystės ir stojimo mokesčius galima apmokėti LBAA dovanų kuponais, kuriais taip pat galima apmokėti LBAA renginių, mokymų ar tvarkų įsigijimo mokesčius. Plačiau skaitykite čia.

Informacija narystės mokesčio sumokėjimui:

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija, įm.k. 191616412
A/s LT62 7044 0600 0031 9664
Mokėjimo paskirtis: 2024 m. narystės mokestis už….

Informacija apie LBAA nario pažymėjimo išsitraukimą, įsirašymą į viešai skelbiamą narių sąrašą ir kt. pasinaudojimą LBAA uždaros svetainės paslaugomis.

Pastabos:

*dėl  10 Eur vertės nuolaidos paskesnių metų narystės mokesčio sumokėjimui pagal rekomendaciją gavimo, naujas narys turi įrašyti jį rekomendavusio LBAA nario vardą pavardą pildant prašymą/anketą.

**asmenys atitinkantys taikomus reikalavimus amžiui, dėl stojimo mokesčio atleidimo, mokėdami pirmąjį narystės mokestį, mokėjimo pavedime turi pažymėti leisti matyti jų asmens kodą ir  tekste parašyti savo amžių.

 

NARYSTĖS PIRKIMAS
(NAUJA LBAA SVETAINĖ)

Prisijunkite prie mūsų Facebook!

Mano VMI

VMI įmonėms

Reklama

„AAM aktualijos“