Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Nuotoliniai mokymai. Vidaus ir finansų kontrolė, rizikos vertinimas ir kiti reikalavimai pagal naują FAĮ

Kviečiame į LBAA organizuojamus nuotolinius mokymus tema “Vidaus ir finansų kontrolė, rizikos vertinimas ir kiti reikalavimai, kuriuos reikia išpildyti pagal naują FAĮ”!

Data: 2023 m. spalio 20 d.
Laikas: 10:00 – 16:30 val.
Trukmė: 7 ak. val.

Mokymų formatas: nuotoliniai, per Zoom platformą

Mokymų turinys:

Nuo 2022 m. gegužės mėn. įsigaliojo naujas LR finansinės apskaitos įstatymas, pagal kurį visos įmonės, bendrovės ir kiti subjektai turi žymiai daugiau dėmesio skirti vidaus kontrolei. Subjektų vadovai turi nustatyti vidaus kontrolės priemones ir užtikrinti jų taikymą, garantuoti informacijos apie taikomas priemones teikimą išorės ir vidaus vartotojams.

Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba prie LR finansų ministerijos (AVNT) paskelbė rekomendacijas dėl vidaus kontrolės organizavimo, tačiau ir susipažinus su jomis lieka daug neatsakytų klausimų:

Vidaus kontrolės kūrimas ir užtikrinimas – tai procesas, kuriame dalyvauja visi organizacijos darbuotojai, kurią nuolat veikia kintanti aplinka, tačiau tinkamos, prie pokyčių prisitaikančios sistemos sukūrimas gali palengvinti bet kokią veiklą. Kritinis vaidmuo vidaus kontrolės sistemoje tenka apskaitą tvarkantiems asmenims, kurie turi užtikrinti ne tik tinkamą finansinių duomenų valdymą, bet ir finansų kontrolę. Čia į pagalbą gali ateiti rizikos vertinimas.

Mokymų metu nagrinėsime bei aptarsime:

Lektorė Živilė Simonaitytė yra apsigynusi mokslų daktaro disertaciją vidaus kontrolės vertinimo tema. 2020-2021 m. užėmė Sveikatos apsaugos viceministrės pareigas, prieš tai, beveik 13 metų, dirbo Valstybės kontrolėje, kurioje prisidėjo prie įvairiausių organizacijų ir sistemų vertinimo, rekomendacijų dėl jų veiklos tobulinimo teikimo. Pastaraisiais metais dirba laisvai samdoma lektore ir konsultante.

Kaina:
LBAA nariams – 98 Eur
Ne LBAA nariams – 123 Eur

Išankstinio apmokėjimo sąskaita

Tik atlikus išankstinį apmokėjimą, registracija bus atlikta iki galo.

Registracija