Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Mokymų “Apie mažąją bendriją viskas nuo A iki Ž” įrašas ir medžiaga

Kviečiame įsigyti 10 ak. val. trukmės mokymų “Apie mažąją bendriją viskas nuo A iki Ž” medžiagą ir įrašą peržiūrai.

Mokymų tikslas: supažindinti su Mažųjų bendrijų veiklą reglamentuojančia teise, apskaita, mokesčiais ir kokie yra šios verslo formos privalumai 2020-2021 m., kaip juos išnaudoti, kokia yra mažosios bendrijos 2020 m. finansinių ir mokestinių ataskaitų specifika. Šie mokymai skirti buhalteriams, tačiau bus naudingi ir asmenims, neturintiems buhalterinių žinių, t. y., MB nariams, vadovams, verslininkams ir visiems, kurie domisi mažosios bendrijos verslo forma. Išklausę mokymus, suprasite, kokiomis lengvatomis, lyginant su uždarąja akcine bendrove, galima naudotis ir kaip legaliais būdais sutaupyti mokesčių. Taip pat sužinosite, kaip pačiam nariui tvarkyti MB apskaitą ir atlikti tai tinkamai.

Pirma mokymų dalis yra skirta teoriniams baziniams dalykams, antroji dalis – sudėtingų atvejų bei praktinių uždavinių nagrinėjimui.

Turinys: dėstoma medžiaga ir atsakymai į užduotus klausimus.

Lektorė Daiva Čibirienė – 28 metų vyr. buhalterio darbo patirtis Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Auditoriaus darbo patirtis nuo 1997 m. Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Paskutinius 21 metus dirba MB Sostinės auditoriai vadovės, auditorės, vyr. buhalterės pareigose, skaito paskaitas apskaitos, audito ir mokesčių optimizavimo klausimais. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė, verslo apskaitos standartų komiteto prie Finansų ministerijos narė, Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos, valdybos narė.
2015 m. išleido knygą “Mažoji bendrija. Verslas, mokesčiai, apskaitai arba kodėl mažoji bendrija – geriausia verslo forma?” Pirmasis leidimas išparduotas, yra planuojamas naujas knygos leidimas 2021 m.

Mokymų įrašo ir medžiagos kaina LBAA nariams: 90 Eur
Mokymų įrašo ir medžiagos kaina ne LBAA nariams: 112 Eur

Išankstinio apmokėjimo sąskaitą rasite čia.

Tik atlikus išankstinį apmokėjimą, jums bus išsiųsta mokymų medžiaga ir įrašo nuoroda, kurią galėsite peržiūrėti 4 dienų laikotarpyje.

Registracija