Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Verslo pusryčiai LBAA nariams

LBAA organizuoja nuotolinius verslo pusryčius!

Verslo pusryčių tema: “Asmens duomenų apsauga ir saugumas naudojant el. paštą kasdieniame buhalterių ir auditorių darbe”

Verslo pusryčių data: 2023 m. gegužės 9 d.
Verslo pusryčių laikas: 10:00 – 10:45 val.
Verslo pusryčių vieta: ten, kur esate Jūs, išmanusis įrenginys ir interneto ryšys!

Netrukus sukanka penkeri metai nuo Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, arba BDAR, įsigaliojimo pradžios. Tačiau šio reglamento nuostatų ir iš to kylančių reikalavimų išaiškinimas, supratimas ir laikymasis iki šiol kelia keblumų daugeliui įmonių ir organizacijų.

Buhalterijos, audito ar apskaitos specialistai nuolat dirba su dideliu kiekiu duomenų, įskaitant asmens duomenis, bei kita konfidencialaus pobūdžio informacija, kuria dažnai tenka keistis el. paštu. Kasdienis LBAA narių darbas be el. pašto neįsivaizduojamas. Todėl šiame kontekste yra svarbu tinkamai suprasti, kokia informacija yra priskiriama asmens duomenų kategorijai ir įvertinti, ar esama el. pašto apsauga ir įrankiai užtikrina tinkamą jautrių duomenų apsaugą.

2023.05.09 kviečiame LBAA narius į virtualius verslo pusryčius, kurių metu „Fondia Lietuva“ vyr. teisininkė, sertifikuota duomenų apsaugos pareigūnė, Ernesta Kavolėlienė bei „Hermitage Solutions“ partnerio „Atea“ kibernetinės saugos produktų ir paslaugų vadovas Evaldas Valūnas atitinkamai pristatys ir išaiškins su šia tema susietus BDAR reikalavimus bei pateiks žinių apie saugos įrankius, kuriuos savo praktikoje galėsite pritaikyti be didelių investicijų.

Verslo pusryčių metu:

Kodėl tai aktualu?

Apie pranešėjus:

Ernesta Kavolėlienė – UAB „Fondia Lietuva“ vyresnioji teisininkė, dirbanti su asmens duomenų bei intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais.

„Fondia Lietuva“ – Šiaurės ir Baltijos šalių teisinių paslaugų įmonių grupės narė. Grupė veikia nuo 2004 metų, vienija daugiau nei 120 teisininkų Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Fondia ilgalaikės partnerystės paslauga – Teisės departamentas kaip paslauga (LDaaS) – užtikrina klientų galimybę pirkti teisines paslaugas pagal klientų poreikius ir greitai bei lengvai gauti pagalbą. We law your business!

Evaldas Valūnas – UAB „Hermitage Solutions“ saugos produktų vadovas, sertifikuotas kibernetinės saugos profesionalas turintis ilgametę patirtį kibernetinio saugumo ir IT srityse, karjerą kaip kibernetinės saugos produktų ir paslaugų vadovas tęsiantis UAB „Atea“.

„Hermitage Solutions“ – kibernetinių saugumo ir inovatyvių infrastruktūros sprendimų pridėtinės vertės distributorius Baltijos šalyse. Pirmieji kompanijos biurai 1996 m. įsteigti Prancūzijoje, 2006 m. – Baltijos regiono būstinė Vilniuje, 2015 m. – Rygoje. Sprendimus į rinką kompanija tiekia per partnerius – IT bendroves, integratorius ir kt. „Hermitage Solutions“ atstovauja daugiau kaip 30 gamintojų, kurių sprendimai padeda užtikrinti kibernetinio saugumo poreikius rinkoje. „Atea“ – vienas didžiausių „Hermitage Solutions“ partnerių, IT paslaugų valdymo įmonė.

Renginys skirtas LBAA nariams ir yra nemokamas.

Prisijungimo nuoroda prieš renginį bus išsiųsta užsiregistravusiems LBAA nariams.

Nesi narys? Nebėda, gali juo tapti:
https://www.lbaa.lt/naryste/naryste-asociacijoje/

Registracija