Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Verslo pusryčiai LBAA nariams. Rivile ERP pristatymas

LBAA organizuoja nuotolinius verslo pusryčius!

Verslo pusryčių tema: “Rivile ERP pristatymas”

Verslo pusryčių data: 2023 m. spalio 18 d.
Verslo pusryčių laikas: 10:00 val.
Verslo pusryčių vieta: ten, kur esate Jūs, išmanusis įrenginys ir interneto ryšys!

Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje debesų kompiuterija pagrįstos ERP sistemos įgauna konkurencinį pranašumą. Jos yra lanksčios, taupo sąnaudas, yra prieinamos iš visur, kur yra interneto ryšys ir pasižymi geresnėmis funkcijomis. Šios sistemos suteikia įmonėms galimybę prisitaikyti prie rinkos pokyčių, patenkinti klientų poreikius ir efektyviai racionalizuoti veiklos procesus.

Naujausias bendrovės UAB „Rivilė“ produktas – Rivile ERP – suteikia galimybę verslą valdyti ir apskaityti paprasčiau, greičiau ir išmaniau. Debesijos pagrindu sukurta programa leidžia pagerinti organizacijos efektyvumą, naudojantis finansiniais duomenimis realiuoju laiku ir automatizuojant įprastas užduotis. Su programa galima vykdyti pilną įmonės buhalterinę apskaitą pagal nūdienos mokestinius reikalavimus. Rivile ERP diegimo procesas yra greitas ir paprastas, sistema prieinama 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę iš bet kokio įrenginio, turinčio interneto ryšį. Patogi ir intuityvi sistemos vartotojo sąsaja suteikia galimybę greitai perprasti jos veikimo principus, pagrindinės funkcijos įsisavinamos vos per kelias valandas. Sistema nereikalauja papildomų investicijų serveriui pirkti, jo nuolatinei priežiūrai ir atnaujinimui, organizacijoje galima apsieiti be brangių IT specialistų. Produktas labiausiai orientuotas į smulkiąsias ir vidutines įmones, gali būti naudojamas įvairiems verslams valdyti ir efektyvinti. Sistema turi ypač daug naudingų funkcijų, skirtų prekybos ir paslaugų įmonėms, leidžiančių efektyvinti vadybininkų ir jų vadovų darbą.

Renginio metu produkto vadovas pristatys naują Rivile ERP sistemą, jos veikimo principą ir funkcionalumą.

Patirtimi dalinsis: Singaras Tribė, Produkto vadovas, Rivile produkto vadovas atsakingas įmonėje už ERP produkto plėtrą, turintis 15 metų patirtį IT ir ERP sprendimų kūrime bei vystyme, IT komandos vadovavimo pozicijose.

Renginys skirtas LBAA nariams ir yra nemokamas.

Prisijungimo nuoroda prieš renginį bus išsiųsta užsiregistravusiems LBAA nariams.

Nesi narys? Nebėda, gali juo tapti:
https://www.lbaa.lt/naryste/naryste-asociacijoje/

Registracija