Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Pas mus galite įsigyti

2015 06 12

2015m. kovo 24 d. išleista nauja knyga „Mažoji bendrija. Verslas, apskaita, mokesčiai arba kodėl mažoji bendrija – geriausia verslo forma?“

Knygos autorius atestuota auditorė Daiva Čibirienė, MB Sostinės auditoriai savininkė, praktikė, turinti 22 metų vyr. buhalterio, 16 metų auditoriaus, 15 metų vadovo darbo stažą. Knygoje lengva forma yra pateikiama informacija kokie yra mažosios bendrijos teisinės formos privalumai ir trūkumai, kokie pokyčiai laukia MB 2016 metais. Čia rasite skaičiavimus, parodančius kada geriau pasirinkti MB, o ne UAB kaip verslo formą, rasite viešai neskelbtus VMI išaiškinimus dėl MB mokesčių skaičiavimo ir deklaravimo.

Kas jūsų laukia pakeitus verslo formą ir kaip tai padaryti, atsakymus rasite šioje knygoje.
Jei norite pradėti verslą, ši knyga padės apsispręsti kurią UAB ar MB verslo formą jums geriau pasirinkti.
Jei vadovaujate MB, tvarkote MB buhalterinę apskaitą, skaičiuojate mokesčius, čia rasite atsakymus ar tikrai tai darote teisingai ar yra išnaudojami visi MB privalumai.
Knygos pradžioje pateikiama 18 mitų apie MB, kurie yra paneigti, o prieduose yra pateikiami pagrindiniai MB steigimo ir veiklos vykdymo dokumentai (civilinės paslaugų sutartys su MB nariais ir kiti dokumentai).

Turint šią knygą neliks jokių neatsakytų klausimų dėl MB valdymo, apskaitos ir mokesčių skaičiavimo.
Knygos kaina 10 EUR. Mažas tiražas -1000vnt.
Dėl įsigijimo kreipkitės admin@lbaa.lt Nurodykite pristatymo adresą ir kam išrašyti sąskaitą.

 

Prisijunkite prie mūsų Facebook!

Mano VMI

VMI įmonėms

Reklama

bss
„AAM aktualijos“