Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Nuotoliniai mokymai. Gyventojų pajamų mokestis pažengusiems

Jeigu tu žinai, kad dar kažko nežinai, LBAA Akademijų mokymai skirti tau!

Turite neatsakytų klausimų apie mokestines subtilybes? Dalyvaukite LBAA Mokesčių Akademijos mokymuose! Patikrinsite savo žinias, gausite atsakymus į jums rūpimus klausimus ir panagrinėsite praktinius uždavinius!

 

Data: 2021 m. spalio mėn. 21 d.
Formatas: nuotoliniu būdu arba nuotolinių mokymų įrašas
Trukmė: 8 akad. val.

Mokymų pradžia 9:00 val., pabaiga 16:00 val.

Programa:

  1. GPM ir Sodros mokesčių tarifai ( pagrindinės gyventojų pajamų rūšys, progresyvusis GPM tarifas,  A ir B klasės išmokos, mokėjimo terminai, susisiję asmenys pagal GPMĮ ir PVMĮ, teismų praktika kai A klasės išmokų prievolės įmonei perkeliamos fiziniam asmeniui, NPD, savanoriškai veikla).
  2. Nuolatiniai Lietuvos gyventojai:
  1. Nenuolatiniai Lietuvos gyventojai:
  1. Praktiniai pavyzdžiai: individualios veiklos, turtinių įnašų apmokant už akcijas, kripto valiutų, turto prekybos mokesčiai, sudėtingi atvejai.
  2. 2021-2022m. GPM pokyčiai bei kiti sudėtingi GPM taikymo atvejai.

Lektorė Daiva Čibirienė – 28 metų vyr. buhalterio darbo patirtis Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Auditoriaus darbo patirtis nuo 1997 m. Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Paskutinius 21 metus dirba MB Sostinės auditoriai vadovės, auditorės, vyr. buhalterės pareigose, skaito paskaitas apskaitos, audito ir mokesčių optimizavimo klausimais. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė, verslo apskaitos standartų komiteto prie Finansų ministerijos narė, Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos, valdybos narė.

Kaina LBAA nariams 128 EUR (už 8 ak. val.)
Kaina ne LBAA nariams 160 EUR (už 8 ak. val.)

Išankstinio apmokėjimo sąskaita

Norite mokėti mažiau ir daugiau sužinoti? Dalyvaukite visuose Mokesčių akademijos mokymuose! Esate įmonė, kurios darbuotojams aktualus kvalifikacijos kėlimas? Įsigykite visus Mokesčių akademijos mokymus ir paskirstykite dalyvavimą juose pagal temas atitinkamos kompetencijos darbuotojams. Taip vienos dienos mokymų kaina bus dar patrauklesnė – 72 Eur LBAA nariams ir 90 Eur ne LBAA nariams!

Kaina LBAA nariams 360 EUR (už 40 ak. val.)
Kaina ne LBAA nariams 450 EUR (už 40 ak. val.)

Dėmesio! Jei esate pasirašę dotacijos sutartį su Invega, pasinaudokite priemone „Kompetencijų vaučeris“ ir gaukite dalinę darbuotojų mokymų išlaidų kompensaciją už dalyvavimą LBAA Akademijose!

Jei asmuo tik užsiregistravo, bet nėra apmokėjęs už mokymus, laikoma, kad jo registracija neatlikta iki galo.

Jei turite klausimų, rašykite: admin@lbaa.lt

Registracija