Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Nuotoliniai mokymai. Apie mažąją bendriją viskas nuo A iki Ž

Visus buhalterius ir įmonių vadovus kviečiame į nuotolinius dviejų dienų, 8 ak. val., mokymus su mažųjų bendrijų eksperte auditore Daiva Čibiriene!

Pirma mokymų diena yra skirta teoriniams baziniams dalykams, antroji diena – sudėtingų atvejų bei praktinių uždavinių nagrinėjimui.

Mokymų tikslas: supažindinti su Mažųjų bendrijų veiklą reglamentuojančia teise, apskaita, mokesčiais ir kokie yra šios verslo formos privalumai 2020-2021 m., kaip juos išnaudoti, kokia yra mažosios bendrijos 2020 m. finansinių ir mokestinių ataskaitų specifika. Šie mokymai skirti buhalteriams, tačiau bus naudingi ir asmenims, neturintiems buhalterinių žinių, t. y., MB nariams, vadovams, verslininkams ir visiems, kurie domisi mažosios bendrijos verslo forma. Išklausę mokymus, suprasite, kokiomis lengvatomis, lyginant su uždarąja akcine bendrove, galima naudotis ir kaip legaliais būdais sutaupyti mokesčių. Taip pat sužinosite, kaip pačiam nariui tvarkyti MB apskaitą ir atlikti tai tinkamai.

Data: 2021 m. kovo 3 – 4 d.

Pradžia: 9:30 – 11:00
Pertrauka: 11:00 – 11:10
Tęsinys: 11:10 – 12:40 (paskutinis pusvalandis skiriamas atsakymams į klausimus)

Mokymų formatas: nuotoliniai, per Zoom platformą

Mokymų programa:

2021 m. kovo 3 d. (4 ak. val.)
2020-2021 m. mažosios bendrijos teisė, mokesčiai, apskaita ir finansinių ataskaitų sudarymas – baziniai dalykai. Norintiems pasikartoti ar pasitikrinti turimas žinias apie MB ir MB naujokams.

2021 m. kovo 4 d. (4 ak. val.)
2020-2021 m. mažosios bendrijos specifiniai sudėtingesni mokesčių, apskaitos bei teisės aspektai. Atvejų analizė, kai VMI komentarai nesutampa su teisės aktų nuostatomis. Praktiniai uždaviniai. Paskaita skirta pagilinti pirmos dienos mokymų žinias, išnagrinėti sudėtingesnius atvejus, pateikti pavyzdžius, kur galima suklysti dėl  MB specifikos nežinojimo.

Kaina:
LBAA nariams – 60 Eur (dvi dienos * 4 ak. val. = 8 ak. val.)
Ne LBAA nariams – 75 Eur (dvi dienos * 4 ak. val. = 8 ak. val.)

Išankstinio apmokėjimo sąskaita

Informacija tiems, kuriems mokymų data nėra tinkama: mokymų metu bus daromas įrašas ir jį bus galima įsigyti. Daugiau informacijos rasite čia.

Lektorė Daiva Čibirienė – 28 metų vyr. buhalterio darbo patirtis Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Auditoriaus darbo patirtis nuo 1997 m. Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Paskutinius 21 metus dirba MB Sostinės auditoriai vadovės, auditorės, vyr. buhalterės pareigose, skaito paskaitas apskaitos, audito ir mokesčių optimizavimo klausimais. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė, verslo apskaitos standartų komiteto prie Finansų ministerijos narė, Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos, valdybos narė.
2015 m. išleido knygą “Mažoji bendrija. Verslas, mokesčiai, apskaitai arba kodėl mažoji bendrija – geriausia verslo forma?” Pirmasis leidimas išparduotas, yra planuojamas naujas knygos leidimas 2021 m.

Registracija