Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Nemokami mokymai LBAA nariams. Tarpvalstybinių praneštinų susitarimų – DAC6 – turinio ir pateikimo gairės

Kviečiame registruotis ir dalyvauti nemokamuose nuotoliniuose mokymuose LBAA nariams “Tarpvalstybinių praneštinų susitarimų – DAC6 – turinio ir pateikimo gairės”!

DAC6 tai – prievolė teikti informaciją apie tam tikrus tarpvalstybinius susitarimus, kurie turi potencialius mokesčių planavimo požymius (kokie tai požymiai apibrėžiama tiek VMI taisyklės, tiek Direktyvose). Tokius susitarimus kuria tarpininkai, t. y., asmenys, kurie rengia praneštiną tarpvalstybinį susitarimą, siūlo jį rinkoje, organizuoja jo įgyvendinimą, pateikia jį įgyvendinti arba jį administruoja – jiems, o ne mokesčių mokėtojams (su išimtimis, kai jie patys ir kuria schemas), yra formuojama prievolė pranešti.

Tie tarpvalstybiniai susitarimai, apie kuriuos reikia pranešti, gali apimti visus mokesčius, išskyrus PVM, muito mokestį, akcizus ir privalomąsias socialinio draudimo įmokas. Auditorija, kuriai svarbi DAC6 prievolė – tai tarpininkai (mokesčių konsultantai, teisininkai, o tam tikrais atvejais ir įmonių buhalteriai), kurie kuria mokesčių planavimo schemas ir ne bet kokias schemas, o turinčias tam tikrus požymius, kuriems atsiradus, atsiranda ir prievolė pranešti.  Tokios schemos privalo turėti tarptautinį – sieną kertantį elementą, jei tai tik vidaus rinką apimančios konsultacijos – jos nepraneštinos.

Glaustą informaciją apie DAC6 prievolę, galite rasti čia: https://www.vmi.lt/cms/documents/10162/9330201/Apie_DAC6_glaustai

Mokymų metu bus pristatoma kas, kokiais atvejais, kada ir kokiais būdais turi pateikti informaciją.

Mokymų data: 2021 m. kovo 5 d., 14:00 – 15:30 val.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu, per Zoom platformą.

Lektoriai: VMI atstovai

Prisijungimo nuoroda prieš renginį bus išsiųsta užsiregistravusiems LBAA nariams.

Nesi narys? Nebėda, gali juo tapti:
https://www.lbaa.lt/naryste/naryste-asociacijoje/

Registracija