Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Mokymai. Pelno mokestis pažengusiems

Jeigu tu žinai, kad dar kažko nežinai, LBAA Akademijų mokymai skirti tau!

Turite neatsakytų klausimų apie mokestines subtilybes? Dalyvaukite LBAA Mokesčių Akademijos mokymuose! Patikrinsite savo žinias, gausite atsakymus į jums rūpimus klausimus ir panagrinėsite praktinius uždavinius!

Data: 2021 m. spalio mėn. 19 d.
Formatas: auditorijoje arba nuotolinių mokymų įrašas
Trukmė: 8 akad. val.

Mokymų pradžia 9:00 val., pabaiga 16:00 val.

Programa:

Lektorė: Ingrida Ališauskienė 

Kaina LBAA nariams 104 EUR (už 8 ak. val.)
Kaina ne LBAA nariams 130 EUR (už 8 ak. val.)

Išankstinio apmokėjimo sąskaita

Norite mokėti mažiau ir daugiau sužinoti? Dalyvaukite visuose Mokesčių akademijos mokymuose! Esate įmonė, kurios darbuotojams aktualus kvalifikacijos kėlimas? Įsigykite visus Mokesčių akademijos mokymus ir paskirstykite dalyvavimą juose pagal temas atitinkamos kompetencijos darbuotojams. Taip vienos dienos mokymų kaina bus dar patrauklesnė – 72 Eur LBAA nariams ir 90 Eur ne LBAA nariams!

Kaina LBAA nariams 360 EUR (už 40 ak. val.)
Kaina ne LBAA nariams 450 EUR (už 40 ak. val.)

Dėmesio! Jei esate pasirašę dotacijos sutartį su Invega, pasinaudokite priemone „Kompetencijų vaučeris“ ir gaukite dalinę darbuotojų mokymų išlaidų kompensaciją už dalyvavimą LBAA Akademijose!

Svarbu! Nuo 2021.09.01 suaugusiųjų neformalusis švietimas kontaktiniu būdu galimas tik tiems, kurie yra pasiskiepiję, persirgę arba reguliariai testuojasi. Tad dalyvaujančių mokymuose “gyvai” prašysime pateikti galimybių pasus arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba greitojo SARS-CoV-2 antigeno testo neigiamą rezultatą. 
Teisinis šaltinis

Registrų centras primena, kad pagal šiuo metu Sveikatos apsaugos ministro patvirtintas taisykles, asmenys vietoj Galimybių paso gali naudoti vieną iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: ES skaitmeninį Covid sertifikatą (vakcinacijos ir persirgimo dalis), vakcinacijos išrašą, dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, neigiamo PGR testo ar teigiamą antikūnų rezultato išrašą. Šiuos dokumentus, negalintiems prisijungti prie e.sveikatos sistemos, gali išduoti sveikatos priežiūros įstaiga. Galima naudoti telefone arba atspausdintus.

Nuo 2021.10.01 įsigaliojo reikalavimas užsiėmimų vykdymo vietose uždarose patalpose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.
Teisinis šaltinis 

Jei asmuo tik užsiregistravo, bet nėra apmokėjęs už mokymus, laikoma, kad jo registracija neatlikta iki galo.

Jei turite klausimų, rašykite: admin@lbaa.lt

Registracija