Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

LBAA bendradarbiavimas su valstybinėmis institucijomis

2017 05 15

Siekdama ugdyti savo narius, LBAA bendradarbiauja su VMI, Sodra, FNTT, Darbo inspekcija ir kitomis valstybinėmis institucijomis.

2017 balandžio 27 – 28 dienomis Europos Tarybos „MONEYVAL“ ekspertai pravedė mokymus dėl 2018 m. numatyto Europos Tarybos Ekspertų komiteto vertinimo vizito. Vizito metu ekspertai įvertino Lietuvos Respublikoje veikiantį pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos režimą. Mokymų metu buvo aiškinama metodologija, kaip atliekamas vertinimas, kas yra vertinama ir kokią įtaką tai turi vertinamai šaliai. Ekspertai iš anksto informuos institucijas, su kurių atstovais norės susitikti pokalbiams.

Bendradarbiaujant su VMI, per 2017 metus buvo suorganizuoti 5 nemokami VMI seminarai. Bendradarbiaujant su Sodra, per 2017 metus buvo suorganizuoti 8 nemokami Sodros seminarai.

Nuo rudens planuojama ir toliau tęsti sėkmingą bendradarbiavimą su Sodra ir VMI, organizuojant dar daugiau nemokamų renginių mūsų asociacijos nariams.

Bendradarbiavimas su Darbo inspekcija nuo rugsėjo mėnesio LBAA asociacijos nariams suteiks galimybę sudalyvauti seminaruose, kuriuose bus pristatomas naujasis LR Darbo kodeksas.

Prisijunkite prie mūsų Facebook!

Mano VMI

VMI įmonėms

Reklama

bss
„AAM aktualijos“