Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Kviečiame tobulėti LBAA akademijose!

JEIGU TU ŽINAI, KAD DAR KAŽKO NEŽINAI, ŠIOS AKADEMIJOS SKIRTOS TAU!

Siekdama ugdyti kvalifikuotus buhalterius ir didinti buhalterio profesijos prestižą, LBAA rengia mokymus ir egzaminus, padėsiančius buhalteriams tapti LBAA Buhalteriais profesionalais.

Mokymų ciklą sudaro trys akademijos ir trys egzaminai: apskaitos, mokesčių ir teisės. Daugiau informacijos apie egzaminus rasite čia.

LBAA akademijos – puiki proga kiekvienam buhalteriui pagilinti savo žinias apskaitos, mokesčių ar/ir teisės srityje!

Jeigu manote, kad jums trūksta žinių tik konkrečioje apskaitos, mokesčių ar teisės srityje ir nesate nusiteikę laikyti egzaminus bei siekti LBAA buhalterio profesionalo vardo, galite peržiūrėti akademijų programas ir pasirinkti tik jums aktualias temas. Tokiu atveju dalyvausite tik pasirinktos temos mokymuose, pakelsite savo kvalifikaciją norimoje srityje ir grįšite prie darbų, žinodami daugiau!

Kodėl verta dalyvauti akademijose?

Teisės akademija – 240 EUR, 24 ak. val.
2021 m. rugsėjo mėn. 9, 14, 16 d.

Mokesčių akademija  – 450 EUR, 40 ak. val.
2021 m. spalio mėn. 11, 12, 14, 19, 21 d.

Apskaitos akademija – 550 EUR, 40 ak. val.
2021 m. lapkričio mėn. 4, 8, 11, 15, 18 d.

 

LBAA nariams yra taikoma 20% nuolaida.
Daugiau informacijos apie kainas ir nuolaidas rasite čia.

Galima registruotis į pasirinktų temų mokymus, nebūtina registruotis į visus akademijos mokymus.

Dėmesio! Jei esate pasirašę dotacijos sutartį su Invega, pasinaudokite priemone „Kompetencijų vaučeris“ ir gaukite dalinę darbuotojų mokymų išlaidų kompensaciją už dalyvavimą LBAA Akademijose!

Svarbu! Nuo 2021.09.01 suaugusiųjų neformalusis švietimas kontaktiniu būdu galimas tik tiems, kurie yra pasiskiepiję, persirgę arba reguliariai testuojasi. Tad dalyvaujančių mokymuose “gyvai” prašysime pateikti galimybių pasus arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba greitojo SARS-CoV-2 antigeno testo neigiamą rezultatą. 
Teisinis šaltinis

Registrų centras primena, kad pagal šiuo metu Sveikatos apsaugos ministro patvirtintas taisykles, asmenys vietoj Galimybių paso gali naudoti vieną iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: ES skaitmeninį Covid sertifikatą (vakcinacijos ir persirgimo dalis), vakcinacijos išrašą, dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, neigiamo PGR testo ar teigiamą antikūnų rezultato išrašą. Šiuos dokumentus, negalintiems prisijungti prie e.sveikatos sistemos, gali išduoti sveikatos priežiūros įstaiga. Galima naudoti telefone arba atspausdintus.

Nuo 2021.10.01 įsigaliojo reikalavimas užsiėmimų vykdymo vietose uždarose patalpose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.
Teisinis šaltinis 

Vietų skaičius ribotas. Registracija uždaroma, kai grupės narių skaičius pasiekia 20. Rekomenduojame greičiau registruotis! Jei asmuo tik užsiregistravo, bet nėra apmokėjęs už mokymus, laikoma, kad jo registracija neatlikta iki galo.

Duomenys išankstiniam apmokėjimui
Mokėjimo pavedime nurodykite, už kurią akademiją mokate. Sąskaitos yra išrašomos, įvykus mokymams.

Akademijų datos dar gali būti koreguojamos. Užsiregistravę dalyviai bus asmeniškai informuoti apie pasikeitimus.
Jei turite klausimų, rašykite: admin@lbaa.lt

Registracija

Teisės akademija

Mokesčių akademija

Apskaitos akademija

Teisės, mokesčių, apskaitos egzaminai 2021 m. ruduo