Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Kviečiame susipažinti

2017 02 11

2017 m. LBAA buvo išrinkta nauja kolegija. Kviečiame susipažinti su LBAA kolegijos nariais.

dsc_0179-copy

Nuo 2016 m. LBAA prezidentė yra išrinkta Daiva Čibirienė. LBAA prezidentas yra LBAA kolegijos pirmininkas. Daiva Čibirienė nuo 1996 metų yra atestuota auditorė, dirbo vienoje iš big 4 audito įmonių vyriausia auditore, paskutinius 15 metų dirba buhalterinių paslaugų ir audito įmonėje MB „Sostinės auditoriai“ vadove. Aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje: 2012-2016 m. buvo LAR Prezidiumo narė, nuo 2015 m. SVV Tarybos valdybos narė, ilgametė LBAA narė, nuo 2013 m. LBAA kolegijos narė. Rašo straipsnius buhalterių profesiniuose leidiniuose. 2015 m. parašė knygą apie mažąsias bendrijas, skaito paskaitas pažengusiems buhalteriams ir auditoriams.

dsc_0145-jpgbw

LBAA kolegijos narė Natalija Budzinskienė. Natalija Budzinskienė šiuo metu dirba MB “BUNAZI” , yra šios apskaitos įmonės savininkė. Turi aukštąjį išsilavinimą, buhaltere dirba jau daugiau nei 10 metų. Kaip pati sako, yra iš tų žmonių, kuriam buhalterija yra diagnozė, myli savo darbą, suprato, kad tai yra jos gyvenimo specialybė, stengiasi nuolatos domėtis naujovėmis, neprarasti kvalifikacijos. Savo įmonę įkūrė 2013 metais. Yra aktyvi, nori save realizuoti ne tik darbe ir namie, bet dar būti naudinga ir visuomenei.

dsc_0148-jpgbw

LBAA kolegijos narė Birutė Černiuvienė. Birutė Černiuvienė šiuo metu dirba MB „TB apskaita“. P. Birutės darbo patirtis yra daugiau nei 36 metai. Nuo 1996 m. turi nepriklausomo auditoriaus kvalifikaciją. Ilgametė Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos narė. Dėsto praktinius seminarus apie mokesčius buhalteriams, auditoriams, auditorių lektorius. Yra dirbusi: Finansų ministerijos Kontrolės revizijos valdyba, socialinės sferos revizijų skyriaus viršininke, Vilniaus miesto Tarybų rajono finansų skyrius Finansų skyriaus viršininko pavaduotoja, Vilniaus miesto valstybinė mokesčių inspekcija (VMI): Juridinių asmenų mokesčių skyrius, grupės vadove, Valstybinių įmonių mokesčių skyriaus viršininko pavaduotoja, Valstybinių įmonių mokesčių skyriaus viršininke, VMI prie Finansų ministerijos viršininko pavaduotoja.

dsc_0212-jpgbw

LBAA kolegijos narė Rita Dindienė. Rita Dindienė šiuo metu dirba UAB “Keluva”, turi aukštąjį išsilavinimą ir daugiau nei 17 metų darbo patirties. Yra praktikuojanti, nuolat besidominti profesinėmis naujienomis buhalterė. Nuolatos teikia įžvalgas profesinėje spaudoje ir dalinasi žiniomis su kolegomis. Mėgsta kūrybinį darbą, ypač kai jis tiesiogiai susijęs su profesija. Rašo straipsnius, komentarus, analizuoja naują informaciją, yra imli naujovėms.

dsc_0168-jpgbw

LBAA kolegijos narė Dalia Grinkutė. Turi daugiau kaip 20 metų vyriausio finansininko, finansų direktoriaus darbo patirtį. 1997 m. jai buvo suteikta auditoriaus kvalifikacija. Turi 10 metų aktyvaus auditoriaus darbo patirtį. Dvi kadencijas buvo LAR Kvalifikacinių auditorių egzaminų nariu, dirbo LAR užduočių komisijos nariu. Siekia padėti buhalteriams nuolatos tobulinti profesines žinias. Šiuo metu dirba UAB FMĮ DV INVEST.

laimis-jpgbw

LBAA kolegijos narys Laimis Jančiūnas. Laimis yra verslininkas, turintis 20 metų vadovavimo patirties. Šiuo metu vadovauja kelioms įmonėms, kurių 2 užsiima buhalterinių paslaugų teikimu (UAB Bonus socius ir UAB Teisė). Yra Lietuvos marketingo asociacijos, LIMA, valdybos narys, bei Rytų Europos partnerystės ir investicijų asociacijos, REPIA , narys. Taip pat dalyvauja Rotary ir Verslo vadovų klubo veiklose.

dsc_0162-jpgbw

LBAA kolegijos narė Asta Navickienė. Asta šiuo metu dirba Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje ir Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centre. Turi 17 metų darbo patirtį. Yra baigusi LŽUŪ (bakalauro ir magistro laipsniai) – apskaitą ir finansus, ir VGTU (magistro laipsnis) – investicijų valdymą. 2007 metais yra išlaikiusi LBAA buhalterio profesionalo egzaminus. Nuolat tobulėja ir gilina savo žinias. Aktyviai dalyvauja LBAA veikloje, yra veikli, žingeidi.

dsc_0155-jpgbw

LBAA kolegijos narys Marius Tamošiūnas. Marius šiuo metu dirba Advokatų profesinėje bendrijoje Judickienė ir partneriai JUREX. Yra advokatas, Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX partneris. Jo specializacija – įmonių teisė, ypač įmonių nemokumo teisė (bankrotas ir restruktūrizavimas). Yra licencijuotas bankroto ir restruktūrizavimo administratorius bei aktyviai dirba šioje srityje. Turi ilgametę lektoriaus darbo patirtį ir yra vedęs seminarus bei paskaitas verslo teisės tematika Mykolo Romerio universitete, taip pat įvairius mokymus sutarčių teisės, vadovo atsakomybės, nemokumo teisės tematika įmonių vadovams, buhalteriams bei teisininkams.

dsc_0192-jpgbw

LBAA kolegijos narė Danuta Patapovienė. Danuta vyr. buhaltere dirba nuo 1994 metų. Yra atestuota VAA vidaus auditorė nuo 2002 metų. 35 metų darbo patirtis Lietuvos ir Tarptautinėse įmonėse, privačiame ir viešajame sektoriuje. Dėstymo patirtis UAB “Pačiolis” bei patirtis Komisijos narės pozicijoje Vilniaus Kolegijos Valstybinių egzaminų metu. Turi sukaupusi vertingos patirties formuojant įmonių apskaitos sistemas ir kontrolės mechanizmus, kuriais norėtų dalintis su kitais buhalteriais.

dsc_0207-jpgbw

LBAA kolegijos narė Asta Šuminienė. Šiuo metu dirba UAB “Transrifus” vyr. buhalterė ir MB “Apskaitos paslaugos ir konsultacijos” direktore. Vyr. buhaltere dirba nuo 1990 metų. Dalyvauja LBAA veikloje ir Kauno finansininkų klube. Yra veikli ir žingeidi, yra dirbusi ir dėsčiusi “Pačiolio” kursuose. Būdama LBAA kolegijoje tikisi prisidėti prie buhalterių švietimo, bendrauti su bendraminčiais, spręsti ginčytinas problemas.

unnamed-jpgbw

LBAA kolegijos narė Daiva Žumbakienė. Daiva Žumbakienė yra ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) narė, Lietuvos auditorių rūmų atestuota auditorė. Nuo 2001 metų dirba audito įmonėse. Auditorė taip pat specializuojasi apskaitos, mokesčių ir teisės srityse. Šiuo metu Daiva Žumbakienė yra UAB „Raimda auditas“ direktorė. Lektorei suteiktas apskaitos, finansų, mokesčių bakalauro laipsnis Oksfordo Brukso (Oxford Brookes) universitete ir ekonomikos magistro laipsnis Vilniaus universitete. D. Žumbakienė teikė anglų kalba pastabas ir komentarus dėl diskusinio projekto A Review of the Conceptual Framework for Financial Reporting.

Prisijunkite prie mūsų Facebook!

Mano VMI

VMI įmonėms

Reklama

bss
„AAM aktualijos“