Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Kviečiame pasinaudoti priemone „Kompetencijų vaučeris“!

2020 10 28

Pasinaudokite priemone „Kompetencijų vaučeris“ ir gaukite dalinę darbuotojų mokymų išlaidų kompensaciją už dalyvavimą LBAA Akademijose! Jūs turite tokią galimybę, jei esate pasirašę dotacijos sutartį su Invega, kadangi LBAA ir LBAA Akademijos yra įtrauktos į mokymo paslaugų teikėjų ir mokymo programų sąrašą.

Dėl kompensacijos gali kreiptis privatūs juridiniai asmenys ir valstybės arba savivaldybės įmonės, kurių veikla trunka ne trumpiau kaip vienerius metus. Vienai įmonei darbuotojų mokymo išlaidoms kompensuoti skiriama iki 4500 Eur. Įmonės darbuotojai galės mokytis 15 mėnesių laikotarpiu, o finansuojamoji dalis (kiekvienam darbuotojui) sudaro 70 proc. pagal fiksuotąjį įkainį apskaičiuotų mokymo išlaidų. Kaip skaičiuojama kompensacija? Pateikiame pavyzdį:

įmonės veikla yra buhalterinė apskaita ir audito atlikimas (EVRK2 kodas 69.20.10), mokymus lankė 2 darbuotojai, mokymai truko 18 valandų, t. y. tiek, kiek trunka LBAA Teisės Akademija.

Mokymų kompensavimo dydis bus apskaičiuojamas pagal šią formulę:

1005_1

P1 = 4,6 Eur.

P2 yra nustatomas pagal įmonės vykdomą ekonominę veiklą, pavyzdyje naudojamo 69.20.10 EVRK2 kodo atveju P2 = 9,35 Eur.

Pavyzdyje pateikiamu atveju kompensacijos suma sudarys: (4,6+9,35) Eur x 18 x 2 x 0,7 = 351,54 Eur.

Taigi, įmonė, kuri yra LBAA narė, už LBAA Teisės Akademiją 2 darbuotojams šiais metais turėtų mokėti 384 Eur (2 x 192 Eur). O dalyvaujant priemonėje „Kompetencijų vaučeris“, galima kompensuotis net 351,54 Eur patirtų išlaidų! Tad nauda – akivaizdi! Teikite paraišką ir jau dabar planuokite darbuotojų dalyvavimą LBAA Akademijose 2021 m.! Esate darbuotojas, kuris norėtų baigti LBAA Akademijas? Informuokite savo vadovą apie esamas galimybes ir inicijuokite paraiškos teikimą jūsų įmonės vardu!

Numatome nuolat papildyti LBAA mokymo programų sąrašą ir įtraukti daugiau mokamų mokymų, tad greitu metu „Kompetencijų vaučerio“ kompensacija galėsite pasinaudoti ne tik LBAA Akademijoms, bet ir kitiems LBAA mokymams.

Atnaujinta! Informuojame, kad Invega nuo 2020 m. spalio 13 d. stabdo visuotinės dotacijos priemonės „Kompetencijų vaučeris“ paraiškų priėmimą. Paraiškos, gautos po kvietimo sustabdymo, nebus vertinamos. Daugiau informacijos galite rasti puslapyje https://invega.lt/lt/paraiskos-darbuotoju-mokymu-islaidoms-kompensuoti-nebebus-priimamos/ 

Priemonė „Kompetencijų vaučeris“ – tai negrąžintina subsidija, kuri suteikia įmonėms galimybę kelti savo darbuotojų kvalifikaciją ir kompetenciją bei geriau prisitaikyti prie nuolatos kintančių darbo rinkos reikalavimų. LBAA kviečia dalyvauti LBAA Akademijose ir pasinaudoti kompensacija, kadangi LBAA ir LBAA Akademijos yra įtrauktos į mokymo paslaugų teikėjų ir mokymo programų sąrašą.

 

Prisijunkite prie mūsų Facebook!

Mano VMI

VMI įmonėms

Reklama

bss
„AAM aktualijos“