Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Kalėdos su LBAA!

Maloniai kviečiame dalyvauti LBAA Kalėdiniame vakarėlyje!

Susitikime gyvai išskirtinėje vietoje –  Bažnytinio paveldo muziejuje –  ir praleiskime laiką, pamatydami Vilniaus katedros lobyno šedevrus bei sužinodami jų istorijas, ieškodami muziejuje paslėpto lobio, bendraudami prie vaišių stalo!

Vilniaus katedros lobynas – pats seniausias ir gausiausias iš visų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bažnyčiose saugotų lobynų. Jis eksponuojamas Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje ir buvusiame bernardinių vienuolyne – įspūdingame Renesanso laikų ansamblyje. Čia 2009 m. įsikūrė Bažnytinio paveldo muziejus.
Vilniaus katedros lobyno vertybės ne kartą degė gaisruose, į slaptavietes įsilauždavo vagys, katedrą niokojo ir brangenybių ieškojo priešai… Ne kartą lobyno daiktai buvo įkeisti, susidėvėję perlydyti. Tai, kad vertinga lobyno dalis pasiekė šiuos laikus, prilygsta stebuklui. Ekskursijos metu susipažinsime su Vilniaus katedros lobyno ir kitų Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių auksakalystės šedevrais,  puošnia bažnytine tekstile ir kitais meniškais liturginiais reikmenimis.

Išgirdę katedros lobyno istoriją, praktinėje dalyje patys ieškosime paslėpto lobio. Užuomina seks užuominą, sudėtingas rebusas – mįslę, paieškoms reikės istorinių žinių… Jei viską išspręsime, tai ir lobį surasime!

Esate laukiami po vieną ar visu kolektyvu! Tai puiki proga pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis ir turiningai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje!

Data: 2022 m. gruodžio 14 d.
Pradžia: 16:00 val., pabaiga 19:00 val.
Vieta:  Bažnytinio paveldo muziejus. Adresas:  Šv. Mykolo g. 9, Vilnius

Parkavimas: Vilniaus senamiestyje parkavimo paslaugos yra mokamos.

Dalyvavimo mokestis LBAA nariams: 30 Eur
Dalyvavimo mokestis ne LBAA nariams: 38 Eur
Išankstinio apmokėjimo sąskaita

Registraciją stabdysime užpildžius visas 30 renginio vietų. Tad kviečiame paskubėti!

Registracija