Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Įsigykite mokymų “Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos teisinių reikalavimų naujovės” įrašą ir medžiagą

Kviečiame įsigyti LBAA nuotolinių mokymų “Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos teisinių reikalavimų naujovės” įrašą ir mokymų medžiagą.

Įrašo trukmė – 1 val. 20 min.

Mokymų turinys: ši mokymų programa yra skirta buhalterinės apskaitos paslaugas teikiantiems asmenims ir įmonėms.

2016 m. balandžio 27 d. priimtas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo numato naujas pareigas asmens duomenis renkantiems ir naudojantiems asmenims, o už šių pareigų nevykdymą numato baudas iki 20 000 000 eurų.

Šio seminaro tikslas – padėti klausytojams suprasti Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos teisinių reikalavimų esminius reikalavimus bei įsigaliojusias naujoves.

Lektorė: advokatė Laura Beinorienė, praktikuojanti advokatė nuo 1999 m., Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos lektorė nuo 2007 m. Darbo patirtis: Advokatų kontora “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai” (dabartinis pavadinimas “Ellex Valiūnas ir partneriai”) 1996 – 2004 m., ES agentūra Europos Sąjungos Intelektinės nuosavybės tarnyba – 2004 – 2007 m., Advokatės L. Beinorienės kontora – nuo 2008 m.

Mokymų įrašo ir medžiagos kaina LBAA nariams: 25 EUR
Mokymų įrašo ir medžiagos kaina ne LBAA nariams: 35 EUR

Išankstinio apmokėjimo sąskaitą rasite čia.

Tik atlikus išankstinį apmokėjimą, jums bus išsiųsta mokymų medžiaga ir įrašo nuoroda, kurią galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku 2 mėnesių laikotarpyje.

Registracija