Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Dėl Lietuvos Respublikos Seimo išplatinto pranešimo spaudai

2018 02 07

2018/01/25 LR Seimas išplatino pranešimą spaudai http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=119&p_k=1&p_t=254763
Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija susirūpinusi dėl LR Seimo komisijos teiginių apie audito profesines audito paslaugas:
1. LR Seimo laikinoji komisija be jokio tinkamo teisinio pagrindo nurodė perteklinius reikalavimus audito įmonėms siekiančioms dalyvauti paslaugų teikimo pirkimo konkurse dėl LRT teisinės ir finansinės veiklų bei valdymo audito.
2. Seimo laikinosios komisijos sprendimui trūksta skaidrumo, nėra pateikti jokie patikimi įrodymai, kodėl Lietuvos kapitalo audito įmonės yra blogesnės ir netinkamos LRT audito atlikimui
3. Seimo laikinosios komisijos sprendimas nepagrįstai diskriminuoja Lietuvos kapitalo audito įmones ir žemina jų autoritetą.

Šiuo pranešimu LBAA nereiškia jokios nuomonės apie LRT veiklą, tačiau nori atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad valstybės lygiu negali būti diskriminuojami profesinių paslaugų (audito, buhalterijos) teikimas priklausomai nuo kapitalo kilmės.
Tokie Seimo veiksmai neatitinka valstybės politikos dėl savo šalies gyventojų.

LBAA pateikė raštą Seimo laikinosios komisijos pirmininkui , viešųjų pirkimų tarnybai, Seimo kanceliarijai, Seimo komisijų sekretoriatui.

Kviečiame susipažinti su LBAA teiktu raštu:

1801016 – Dėl LRS išplatinto pranešimo spaudoje

 

Prisijunkite prie mūsų Facebook!

Mano VMI

VMI įmonėms

Reklama

bss
„AAM aktualijos“