Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Apskaitos akademija

SVARBU! Remiantis Vyriausybės nutarimu, nuo 2020 m. spalio 26 d. iki lapkričio 29 d. neformalus suaugusiųjų švietimas gali vykti tik nuotoliniu būdu, o jei to padaryti neįmanoma, veikla tuo laikotarpiu stabdoma (nukeliama į laikotarpį po lapkričio 29 d.).

Reaguodami į šį reikalavimą ir į susidariusią situaciją COVID-19 viruso, keičiame Apskaitos Akademijos mokymų formatą į nuotolinį, vykdomą per Zoom platformą. Akademijos mokymai prasidėjo, tačiau jūs dar galite registruotis į jums aktualios temos mokymus, jei mokymai šia tema dar neįvyko.

 

JEIGU TU ŽINAI, KAD DAR KAŽKO NEŽINAI, ŠI AKADEMIJA SKIRTA TAU!

Siekdama ugdyti kvalifikuotus buhalterius ir didinti buhalterio profesijos prestižą, LBAA rengia mokymus ir egzaminus, padėsiančius buhalteriams tapti  LBAA Buhalteriais profesionalais.

LBAA akademijos – puiki proga kiekvienam buhalteriui pagilinti savo žinias apskaitos, mokesčių ar/ir teisės srityje!

Jeigu manote, kad jums trūksta žinių tik konkrečioje apskaitos, mokesčių ar teisės srityje ir nesate nusiteikę laikyti egzaminus bei siekti LBAA buhalterio profesionalo vardo, galite peržiūrėti akademijų programas ir pasirinkti tik jums aktualias temas. Tokiu atveju dalyvausite tik pasirinktos temos mokymuose, pakelsite savo kvalifikaciją norimoje srityje ir grįšite prie darbų, žinodami daugiau!

Akademija vyks: 2020 m. lapkričio mėn. 4, 10, 16, 17, 23 d. 
Vieta: Vilnius

Akademijos trukmė: 40 ak. val.

Mokymų pradžia 9:00 val., pabaiga 16:00 val.

Kodėl verta dalyvauti akademijose?

Daugiau informacijos apie egzaminus rasite čia.

Kaina LBAA nariams 440 EUR (už 40 ak. val. su pietumis)

Kaina ne LBAA nariams 550 EUR (už 40 ak. val. su pietumis)

Išankstinio apmokėjimo sąskaita

Programa:

Lapkričio 4 d. Apskaitos teisinis reguliavimas ir finansinių ataskaitų sudarymas pagal VAS, VSAFAS ir 1K-443 Finansų ministro įsakymą dėl pelno nesiekiančių asmenų apskaitos, 8 ak. val.

Lapkričio 10 d. Investicijos į nuosavybės vertybinius popierius: verslo jungimai ir konsolidavimas, nuosavybės metodo taikymas, 8 ak. val.

Lapkričio 16 d. Ilgalaikis materialus, nematerialus, biologinis turtas, atsargų apskaitos sudėtingi atvejai pagal VAS, VSAFAS ir 1K-443 Finansų ministro įsakymą dėl pelno nesiekiančių asmenų apskaitos. Atidėtas pelno mokestis, 8 ak. val.

Lapkričio 17 d. Finansinių priemonių (turto ir įsipareigojimų) ir kitų įsipareigojimų apskaita. Dotacijos, subsidijos, atgalinis lizingas, sudėtingi pajamų pripažinimo atvejai pagal VAS, VSAFAS ir 1K-443 Finansų ministro įsakymą dėl pelno nesiekiančių asmenų apskaitos, 8 ak. val.

Lapkričio 23 d. TFAS ir VAS esminiai skirtumai, 8 ak. val.

Galima registruotis į pasirinktų temų mokymus, nebūtina registruotis į visus akademijos mokymus.

Vietų skaičius ribotas. Registracija uždaroma, kai grupės narių skaičius pasiekia 25. Rekomenduojame greičiau registruotis! Jei asmuo tik užsiregistravo, bet nėra apmokėjęs už mokymus, laikoma, kad jo registracija neatlikta iki galo.

Akademijos datos dar gali būti koreguojamos. Užsiregistravę dalyviai bus asmeniškai informuoti apie pasikeitimus.

Jei turite klausimų, rašykite: admin@lbaa.lt

Registracija