Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Apskaitos akademija 2024

JEIGU TU ŽINAI, KAD DAR KAŽKO NEŽINAI, ŠI AKADEMIJA SKIRTA TAU!

Siekdama ugdyti kvalifikuotus buhalterius ir didinti buhalterio profesijos prestižą, LBAA rengia mokymus ir egzaminus, padėsiančius buhalteriams tapti  LBAA Buhalteriais profesionalais.

LBAA akademijos – puiki proga kiekvienam buhalteriui pagilinti savo žinias apskaitos, mokesčių ar/ir teisės srityje!

Jeigu manote, kad jums trūksta žinių tik konkrečioje apskaitos, mokesčių ar teisės srityje ir nesate nusiteikę laikyti egzaminus bei siekti LBAA buhalterio profesionalo vardo, galite peržiūrėti akademijų programas ir pasirinkti tik jums aktualias temas. Tokiu atveju dalyvausite tik pasirinktos temos mokymuose, pakelsite savo kvalifikaciją norimoje srityje ir grįšite prie darbų, žinodami daugiau!

Akademija vyks: 2024 m. lapkričio mėn. 13, 15, 18, 20, 22 d. (datos gali keistis)
Formatas: nuotoliniu būdu arba nuotolinių mokymų įrašas (peržiūra 4 dienos) su mokymų medžiaga
Akademijos trukmė: 40 ak. val.

Mokymų pradžia 9:00 val., pabaiga 16:00 val.

Kodėl verta dalyvauti akademijose?

Daugiau informacijos apie egzaminus rasite čia.

Kaina LBAA nariams 512 Eur (už 40 ak. val.)
Kaina ne LBAA nariams 640 Eur (už 40 ak. val.)

Išankstinio apmokėjimo sąskaita

Programa:

Lapkričio 13 d. Apskaitos teisinis reguliavimas ir finansinių ataskaitų sudarymas pagal VAS, VSAFAS ir 1K-443 Finansų ministro įsakymą dėl pelno nesiekiančių asmenų apskaitos, 8 ak. val.

Lapkričio 15 d. Investicijos į VP: verslo jungimai ir konsolidavimas, nuosavybės metodo taikymas, 8 ak. val.

Lapkričio 18 d. Ilgalaikis materialus, nematerialus, biologinis turtas, atsargų apskaitos sudėtingi atvejai pagal VAS, VSAFAS ir 1K-443 Finansų ministro įsakymą dėl pelno nesiekiančių asmenų apskaitos. Atidėtas pelno mokestis, 8 ak. val.

Lapkričio 20 d. Finansinių priemonių (turto ir įsipareigojimų) ir kitų įsipareigojimų apskaita. Dotacijos, subsidijos, atgalinis lizingas, sudėtingi pajamų pripažinimo atvejai pagal VAS, VSAFAS ir 1K-443 Finansų ministro įsakymą dėl pelno nesiekiančių asmenų apskaitos, 8 ak. val.

Lapkričio 22 d. TFAS ir VAS esminiai skirtumai, 8 ak. val.

Lektorė dr. Ramunė Budrionytė nuo 1995 m. dėsto finansinės apskaitos bei finansinės analizės temomis VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete bei Verslo mokykloje. Nuo 1998 m. veda seminarus, kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus buhalteriams, auditoriams bei įmonių vadovams, konsultuoja įmones finansinių ataskaitų sudarymo, konsolidavimo, apskaitos standartų taikymo klausimais. Lektorė 15 metų dirbo vyr. finansininkės pozicijose, nuo 2003 m. dalyvavo verslo apskaitos standartų bei jų metodinių rekomendacijų rengimo procese.

Galima registruotis į pasirinktų temų mokymus, nebūtina registruotis į visus akademijos mokymus.

Jei asmuo tik užsiregistravo, bet nėra apmokėjęs už mokymus, laikoma, kad jo registracija neatlikta iki galo.

Jei turite klausimų, rašykite: admin@lbaa.lt

Registracija