Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu: +370 655 59 296

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA) – tai nepelno siekianti visuomeninė nevyriausybinė profesinė organizacija,  jungianti profesionalius buhalterius visoje Lietuvoje.

Savo veikla siekiame, kad buhalteriai profesionaliai dirbtų savo darbą, teisingai skaičiuotų mokesčius, pateiktų patikimas ir kvalifikuotai sudarytas finansines ataskaitas, laikytųsi buhalterių profesinės etikos standartų, konfidencialumo, atitiktų darbdavių ir visuomenės lūkesčius.

Siekiame, kad buhalteris nuolatos tobulėtų ir tai taptų neatsiejama jo profesijos dalimi ir prisidėtų prie buhalterio profesinio tikslo – teikti aukštos kokybės paslaugas, siekiant tenkinti visuomenės (klientų ir darbdavių) poreikius.

LBAA įsteigimo data: 1990 m.

LBAA nariai

  1. Tikrieji nariai:
  1. Nariai:

3. Garbės nariai – asmenys, ženkliai prisidėję ar prisidedantys prie LBAA uždavinių įgyvendinimo, nemokantys nario mokesčio ir neturintys balso teisės.

Narių skaičius (atnaujinta 2016 m. rugpjūčio 26 d.):

Tikrieji nariai – 146 asmenys

Nariai – 266 nariai, 85 įmonės, 181 asmenys

Garbės nariai – 2 asmenys

VISO NARIŲ SKAIČIUS – 414

Nario mokestis: mokamas vieną kartą metuose už kalendorinius metus (fiziniams asmenims 30 €, juridiniams asmenims 100 €). Nuo 2017 m. pradedamas taikyti ir vienkartinis stojamasis mokestis (fiziniams asmenims 60 EUR, juridiniams – 200 EUR).

Vizija

Teikiamos paslaugos:

Prisijunkite prie mūsų Facebook!

Mano VMI

VMI įmonėms

Reklama

ECDL kursai

bss